ריפוי בחשמל לטיפול בטחורים

צרו איתנו קשר

*טיפול טבעי נגד טחורים

ריפוי בחשמל לטיפול בטחוריםאחת מאפשרויות הטיפול בטחורים כואבים היא גישת הריפוי בחשמל. טחורים הם תוצאה של התנפחות כלי דם בפי הטבעת, פגיעה עדינה באמצעות זרמי חשמל משתקת את כלי הדם, ומובילה להעלמת הטחורים. איך זה עובד בדיוק ולמי מתאים ריפוי בחשמל? הנה כל התשובות.

טיפול בחשמל, או בשמו הרפואי, אלקטרו-תרפי, הינו אחת מהשיטות בהן עושים שימוש בזרם חשמלי עדין על מנת להתמודד עם בעיות שונות הגורמות לכאב.

טיפול זה מתאים למגוון רחב של כאבים ובעיות רפואיות, והוא נמצא כאמצעי טיפולי נרחב הנותן מענה למגוון רחב של תחומים רפואיים, ואחד מהשימושים הבטוחים ביותר באמצעי החשמלי, הינו טיפול בטחורים פנימיים.

ריפוי בחשמל: מכשור ייעודי לטיפול בטחורים

הזרם החשמלי פוגע בצורה ישירה בטחור, מכווץ אותו ומשתק את כלי הדם ממנו בקע הטחור. הרופא המטפל שולט במכשור הרפואי, כך שקיימת בקרה לכל אורך הטיפול, הנמשך דקות ספורות בלבד.

זהו טיפול ממוקד, וכעבור מספר שבועות הטחור יתנוון וינשור מהגוף בצורה עצמאית. הפעולה עצמה אינה כרוכה בכאב ואין צורך בהרדמה. בימים הראשונים שלאחר הטיפול תיתכן תחושת חוסר נעימות מקומית שתחלוף. קיים צורך בטיפול אחד כדי להתמודד עם הטחורים, אך במקרים בהם קיימים טחורים רבים, יש צורך בטיפול נוסף.

מאחר וריפוי בחשמל אינו מצריך אשפוז, את הטיפול ניתן לבצע אצל הרופא המטפל וכן במכונים שונים המספקים מגוון רחב של טיפולים בטחורים.

למי מתאים ריפוי בחשמל?

ריפוי בחשמל מתאים לאלו הסובלים מטחורים בדרגה 1 עד 3, שלא הצליחו להתמודד עם הכאב הטחורים באמצעים שמרניים, כמו תזונה נכונה או משחות טיפוליות, ומעוניינים באלטרנטיבה רפואית בטוחה לפני שהם פונים לניתוח כירורגי.

כדי לוודא התאמה לריפוי חשמלי בטחורים, חשוב מאוד לאבחן את הטחורים בצורה מדויקת ולקבל את כל המידע אודות האפשרויות הטיפוליות העומדות לרשותכם. חשוב כמובן לעבור אבחון של הטחור אצל פרוקטולוג ולקבל את כל המידע הרפואי בהתאם למצב הבריאותי שלכם.

יתרונות של ריפוי בחשמל

היתרון הגדול ביותר של ריפוי בחשמל לטחורים טמון בעובדה כי מדובר בהליך רפואי מהיר ואפקטיבי, אשר אינו מצריך אשפוז וזמן ההחלמה ממנו מהיר במיוחד. ההתאוששות המהירה מאפשרת חזרה לשגרה כעבור יממה מהטיפול.במרבית המקרים, ובהתאם למחקרים שנעשו, כמעט ולא נמצאו תופעות לוואי כתוצאה מהטיפול, כמו דימומים או כאבים חזקים במקום. במידה ואלו קיימים, ניתן להיעזר במשככי כאבים לאחר הטיפול.

ריפוי בחשמל נחשב לאחת מן השיטות היעילות להתמודדות עם טחורים כואבים ומציקים. במידה והטיפול השמרני במשחות או משככי כאבים לא עזר, ואתם מעוניינים לשים סוף למטרד הטחורים, ריפוי בחשמל יכולה להיות אפשרות טובה עבורכם.

טיפול מניעה

כדי לשמור על התוצאה של ריפוי בחשמל חשוב מאוד להקפיד על תזונה נכונה ומבוקרת, הכוללת סיבים תזונתיים רבים ושתייה של לפחות 10-15 כוסות מים ביום. הימנעות מפעילות מאומצת, כמו גם ישיבה ארוכה בשירותים, הם השיטות הטובות ביותר לשמור על התוצאות.

יש להקפיד על היגיינה ושימוש במגבונים לחים לאחר מתן צואה, וחשוב לציין, כי ללא שמירה על אורח חיים בריא וללא הקפדה על תזונה מתאימה, הטחורים בהחלט יכולים לצוץ שוב במקומות חדשים באזור פי הטבעת.

אולי יעניין אותך גם:

טיפול בטחורים בשיטת האל דופלר

ד"ר מור מצליח

ד"ר מור מצליח

ד"ר מור מומחית לכירוגיה כללית עם התמחות בתחומים נלווים. מור בעלת ניסיון עשיר מאד בתחום של למעלה מ 15 שנה בהם עסקה בניתוחים שונים ופורומים מקצועיים

חייג עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!