הכירו את מכשיר ה-Hemoron לטיפול בטחורים

צרו איתנו קשר

*טיפול טבעי נגד טחורים

העובדה הראשונה שחשוב לדעת על טחורים, ושאולי תפתיע אתכם, היא שלכל אחד ואחת מכם יש טחורים. הסיבה להפתעה היאהכירו את מכשיר ה-Hemoron לטיפול בטחורים שכמעט תמיד אנחנו מתייחסים לטחורים במובן השגור, של בעיה רפואית נפוצה מאוד: כלי דם הנמצאים בפי הטבעת ובחלקו האחרון של המעי הגס, שעלולים להתרחב ולצנוח עקב מכלול רחב של סיבות.

תסמיני הטחורים רחבים וכוללים בתוכם דם, כאבים עזים באזור פי הטבעת (בעיקר בעת עשיית צרכים), גירודים, גירויים וחוסר נוחות כללית. כיום מוצעים טיפולים שונים להתמודדות עם טחורים – לרבות משחות למריחה, תרופות, אמבטיות ישיבה ואחרים – לצד המלצות על שינויים באורח החיים.

במאמר הבא נסקור את אחד הטיפולים היותר מסקרנים המוצעים כיום, נכון לעכשיו אך ורק בבית החולים לניאדו. זה הרגע להציג בפניכם את מכשיר ה-Hemoron.

מהו מכשיר ה-Hemoron? וכיצד הוא מטפל בטחורים?

Hemoron הוא מכשיר טכנולוגי מתקדם, שמבצע את המלאכה החשובה של הסרת טחורים בשיטה שמתיימרת להיות נטולת כאבים או דימומים. קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות כיצד המכשיר הזה פועל, אולם העיקרון הכללי הוא שהמכשיר צורב את רקמת הטחור הפנימית, באופן שמזכיר מעט קשירה של גומיות. בדרך זו ניתן לשפר משמעותית את מצבם של הסובלים מטחורים ולהקל על דרגת החומרה והתדירות של התסמינים שהם חווים מפאת הבעיה.

כמובן שמכשיר ההמורון אינו היחידי שמציע פתרון בצורה של צריבה: גם טיפולי לייזר או טיפולים המבוססים על קרני אינפרא אדום מקיימים את התנאי הזה. אולם המכשיר, על פי התומכים בו, מבצע עבודה מדויקת ובעיקר יעילה יותר.

יש לציין שהמכשיר אינו מונע את הצורך בביצוע של בדיקות נוספות. גם כאשר מסירים במסגרת הטיפול פוליפ שהתגלה באחת הבדיקות, נדרשת שליחה שלו לבדיקה פתולוגית על מנת לנסות לאתר בעיות שונות – ובעיקר למנוע מהן להחמיר או להתפתח לממדים גדולים יותר.

האם כדאי להשתמש במכשיר Hemoron?

מכשיר ההמורון נחשב לשחקן חדש באופן יחסי בשדה המשחק של הטיפולים, על אחת כמה וכמה בכל הנוגע לשימוש שלו עבור אוכלוסיות שונות הסובלות מבעיית הטחורים. ככל הידוע לנו המכשיר נמצא עד כה בשימוש אך ורק בבית חולים אחד בישראל – בית החולים לניאדו בנתניה – כשגם הספרות המחקרית שהצלחנו לאתר בנושא הייתה מצומצמת באופן יחסי. המשמעות היא שהנגישות של המכשיר נמוכה, נכון לנקודת הזמן הנוכחית, כך שייתכן שיהיה צורך בזמני המתנה ארוכים עד לטיפול או בין הטיפולים.

התמונה שמתקבלת ביחס לטיפולי במכשיר Hemoron, בהקשר הנוכחי, היא של טיפול בעל פוטנציאל הצלחה גבוה בכל קנה מידה, שניתן לכן לשקול בחיוב שילוב שלו בתמונת ההתמודדות עם טחורים (אפילו כאשר מעוניינים לפתור את הבעיה מהיסוד). עם זאת חשוב להדגיש שהטיפול כאן אינו נשמר לנצח, ועלול לאבד מהיעילות והפונקציונליות שלו כעבור כמה שנים. לכן ייתכן מאוד שיהיה צורך לחדש את הטיפול או להיעזר בטיפולים שונים להפחתת תסמיני הטחורים.

יתרון משמעותי של הטיפול, ביחס לחלק מהאלטרנטיבות האחרות שקיימות, היא הבטיחות הגבוהה שלו. ככל הידוע לנו תופעות הלוואי האפשריות של המכשיר הן די מצומצמות, כאשר בעת ביצוע נכון שלו הוא לא אמור להיות מקושר עם דימום או כאבים משמעותיים באזור. במצב הדברים הזה ייתכן שהחזרה של האדם לשגרת פעילות תהיה המהירה ביותר האפשרית.

 

ד"ר מור מצליח

ד"ר מור מצליח

ד"ר מור מומחית לכירוגיה כללית עם התמחות בתחומים נלווים. מור בעלת ניסיון עשיר מאד בתחום של למעלה מ 15 שנה בהם עסקה בניתוחים שונים ופורומים מקצועיים

חייג עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!